تبلیغات
ایران - ورزش - مسابقه فوتبال بانوان ایران و تركیه
ایران - ورزش
عکس های ورزشی

تبلیغات

فهرست مطالب

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد کل پست ها :
ایران - ورزش

مسابقه فوتبال بانوان ایران و تركیه

برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید

تصاویری از مسابقه تیم فوتبال بانوان ایران در برابر تركیه در المپیك سنگاپور

دو تیم ایران و تركیه از ساعت 18 به وقت محلی (14:30 به وقت ایران) در ورزشگاه جلان بسار به مصاف یكدیگر رفتند. این بازی 4 بر 2 به سود تركیه به پایان رسید.

این نتیجه در حالی رقم خورد كه ایران در نیمه اول پس از اینكه ابتدا یك گل دریافت كرد، توسط فاطمه خلجی و شیرین افلاكی 2 گل به ثمر رساند تا با برتری 2 بر یك به رختكن برود.

در نیمه دوم، تركیه 2 گل دیگر به ثمر رساند كه البته گل آخر این تیم در دقیقه 83 زده شد تا ایران در گام اول، 4 بر 2 مغلوب شود.

ملی پوشان ایران در بازی دوم خود یكشنبه مقابل گینه نو قرار خواهند گرفت.

سپ بلاتر، رئیس فیفا، از نزدیك شاهد دیدار فوتبال نوجوانان ایران و تركیه بود.
وی در ابتدا به دلیل نوع پوشش بازیكنان ایران قصد داشت مانع برگزاری بازی شود؛ اما با صحبت های محمد علی آبادی رئیس و بهرام افشارزاده دبیركل كمیته المپیك ایران، به برگزاری این مسابقه رضایت داد.
بلاتر به قدری از این موضوع عصبانی بود كه بارها در نیمه اول به علی آبادی و افشارزاده گفت كه مخالف حضور ایران با این پوشش است.

این موضوع اما به همین جا ختم نشد. رئیس فدراسیون بین المللی آن قدر عصبی بود كه افشارزاده و علی آبادی مجبور شدند در فاصله استراحت 15 دقیقه ای بین دو نیمه با او صحبت و بلاتر را قانع كنند. سرانجام با توضیحات رئیس و دبیركل كمیته، بلاتر قانع شد كه ایران با حجاب در این بازی به میدان برود.

این ماجرا البته 2 روز قبل از بازی نیز مطرح و باعث شده بود ملی پوشان ایران و مربیان تیم تا دقیقه 90 در استرس بازی كردن یا به میدان نرفتن باشند.


مسابقه تیم فوتبال بانوان ایران در برابر تركیهایول big grin

فوتباله یا تکواندو!

مسابقه تیم فوتبال بانوان ایران در برابر تركیه

مسابقه تیم فوتبال بانوان ایران در برابر تركیهمسابقه تیم فوتبال بانوان ایران در برابر تركیهمسابقه تیم فوتبال بانوان ایران در برابر تركیهعکسی قدیمی از تیم فوتبال بانوان ایران

منبع : pix2pix